eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191210 10.12.2019 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191105 05.11.2019 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
20191024 24.10.2019 Kommunestyret 09.00 Rådhuset Indre Fosen Storsalen INDREFOSEN
20191003 03.10.2019 Kommunestyret 08.30 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
20190827 27.08.2019 Kommunestyret 10.00 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
20190625 25.06.2019 Kommunestyret 19.00 Rådhuset i Indre Fosen Storsalen INDREFOSEN
20190606 06.06.2019 Kommunestyret 08.30 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
20190409 09.04.2019 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
20190214 14.02.2019 Kommunestyret 09.00 Indre Fosen rådhus storsalen INDREFOSEN
20181211 11.12.2018 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
20181106 06.11.2018 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
20181018 18.10.2018 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
20180913 13.09.2018 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
20180607 07.06.2018 Kommunestyret 10.00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
20180424 24.04.2018 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
20180208 08.02.2018 Kommunestyret 09.00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
20171207 07.12.2017 Kommunestyret 09.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
20171109 09.11.2017 Kommunestyret 09.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
20171005 05.10.2017 Kommunestyret 09.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
20171005 05.10.2017 Kommunestyret 09.00 Rissa rådhus - EKSTRASAK storsalen INDREFOSEN
20170914 14.09.2017 Kommunestyret 09.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
20170608 08.06.2017 Kommunestyret 10.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
20170511 11.05.2017 Kommunestyret 10.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
20170404 04.04.2017 Kommunestyret 10.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
20170307 07.03.2017 Kommunestyret 09.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
20170209 09.02.2017 Kommunestyret 09.00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Bjørnar Buhaug Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem bjornar.buhaug@indrefosen.kommune.no 92059403 Ikke registrert
Steinar Saghaug Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem steinar.saghaug@indrefosen.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Knut Ola Vang Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com 95057358 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Maria Husby Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem mariagjolgali@gmail.com 93405121 Ikke registrert
Barbro Hølaas Vang Barbro Hølaas Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem barbro.vang@gmail.com 99321440 Ikke registrert
Torkil Berg Torkil Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem torkilbe@gmail.com 90014995 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Trond Sagmyr Trond Sagmyr Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem trond.sagmyr@onninen.com 90546563 Ikke registrert
Marthe Småvik Marthe Småvik Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem marthe1982@hotmail.com 90681500 Ikke registrert
Kurt Håvard Myrabakk Kurt Håvard Myrabakk Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem kurtmyrabakk@gmail.com 91851451 Ikke registrert
Arvid Penna Steen Arvid Penna Steen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem arvid@cnc.as 90577710 Ikke registrert
Benjamin Schei Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem benjamin.schei@itab.com 91143366 Ikke registrert
Rune Schei Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Daniel Lyngseth Fenstad Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem daniel.fenstad@gmail.com 47902073 Ikke registrert
Ivar Rostad Ivar Rostad Kommunelista (IF-KL) Medlem ivar.rostad@gmail.com 90767733 Ikke registrert
Tom Andre Bredesen Tom Andre Bredesen Kommunelista (IF-KL) Medlem tomandreb@gmail.com 99384669 Ikke registrert
Arnar Utseth Arnar Utseth Kommunelista (IF-KL) Medlem arnar.utseth@fosenyard.com 97164863 Ikke registrert
Didrik Frengen Didrik Frengen Kommunelista (IF-KL) Medlem di-fr@online.no 97187611 Ikke registrert
Janne Dyrendahl Janne Dyrendahl Kommunelista (IF-KL) Medlem jidyrendahl@gmail.com 93497575 Ikke registrert
Terje Dyrendahl Terje Dyrendahl Kommunelista (IF-KL) Medlem terdy@trondelagfylke.no 91141747 Ikke registrert
Jon Normann Tviberg Jon Normann Tviberg Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Medlem jon.normann@abuss.no 95087070 Ikke registrert
Vegard Heide Vegard Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Medlem vheid@online.no 99574489 Ikke registrert
Harald Fagervold Harald Fagervold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Jan Stølen Jan Stølen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem jstolen@broadpark.no 91739499 Ikke registrert
Mona Foss Mona Foss Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Cheneso Moumakwa Cheneso Moumakwa Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem chene4moks@yahoo.co.uk 90044619 Ikke registrert
Arne Langmo Arne Langmo Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Linn Merete Barstad Moan Linn Merete Barstad Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem linn.barstad@gmail.com 91629885 Ikke registrert
Raymond Balstad Raymond Balstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem raymond.balstad@simmental.no 95809969 Ikke registrert
Morten Stefan Berg Morten Stefan Berg Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem mortenstefan@hotmail.com 95102640 Ikke registrert
Kristoffer Moan Kristoffer Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem leksvikmoan@gmail.com 95150542 Ikke registrert
Erling Kristian Pedersen Erling Kristian Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Gunhild Johanne Røst Gunhild Johanne Røst Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem gunhildrost@yahoo.no 97651678 Ikke registrert
Trine Pedersen Trine Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem Trine_pe@live.no 95125784 Ikke registrert
Silje Forsell Silje Forsell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem silje.forsell@steinkjer.kommune.no 95202100 Ikke registrert
Sigurd Saue Sigurd Saue Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem sigurd.saue@gmail.com 93004948 Ikke registrert
Anne Kirkeby Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Petter Harald Kimo Petter Harald Kimo Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Gerd Janne Husby Gerd Janne Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem g-ja-h@online.no 92219933 Ikke registrert
Mathias Solli Mathias Solli Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem sollimathias@gmail.com 48143266 Ikke registrert
Sverre Anders Hafeld Sverre Anders Hafeld Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem sahafeld@outlook.com 91117988 Ikke registrert
Anne Berit Skjerve Sæther Anne Berit Skjerve Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem asaethe@online.no 95873408 Ikke registrert
Viggo Lian Viggo Lian Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem viglia@online.no 48147425 Ikke registrert
Linn Bjørnebo-Jenssen Linn Bjørnebo-Jenssen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem hero_vero1@hotmail.com 92891534 Ikke registrert
Marit Vaarheim Marit Vaarheim Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem marit.vaarheim@gmail.com 97028705 Ikke registrert
Elinor Waterloo Myran Elinor Waterloo Myran Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Overland Tormod Overland Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tormod.overland@gmail.com 91321356 Ikke registrert
Thomas Kruksve Thomas Kruksve Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem thomas.kruksve@ctmlyng.no 95777104 Ikke registrert
Tore Lyshaug Tore Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tore.ly@hotmail.com 90157123 Ikke registrert
Stig Lysvand Stig Lysvand Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Katrin Irene Pallin Nybø Katrin Irene Pallin Nybø Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Theresa Schei Theresa Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem theschov@gmail.com 92265157 Ikke registrert
Gerd Sissel Nyborg Gerd Sissel Nyborg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem gerd.sissel.nyborg@smn.no 97690027 Ikke registrert
Ragnar Lyng Ragnar Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem ragnar@lyng.no 40006000 Ikke registrert
Karl Idar Frengen Karl Idar Frengen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem kifrengen@gmail.com 92614506 Ikke registrert
Alvin Berg Alvin Berg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem alv-b@online.no 90639565 Ikke registrert
Håvard Husby Håvard Husby Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem hhusby@online.no 90577915 Ikke registrert
Vigdis Schei Wårum Vigdis Schei Wårum Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem vswaarum@gmail.com 46504438 Ikke registrert
Tor Egil Waterloo Tor Egil Waterloo Kommunelista (IF-KL) Varamedlem toregil.waterloo@fosenskole.no 90126566 Ikke registrert
Kåre Trøen Kåre Trøen Kommunelista (IF-KL) Varamedlem katroen@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Johan Engvik Johan Engvik Kommunelista (IF-KL) Varamedlem johan.engvik1971@gmail.com 95186603 Ikke registrert
Margrete Marine Baardsgaard Margrete Marine Baardsgaard Kommunelista (IF-KL) Varamedlem margrete.baardsgaard@gmail.com 98891275 Ikke registrert
Stig Bjørnar Mandal Stig Bjørnar Mandal Kommunelista (IF-KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Askim Silje Askim Kommunelista (IF-KL) Varamedlem s_askim93@hotmail.com 41282497 Ikke registrert
Tove Solli Tove Solli Kommunelista (IF-KL) Varamedlem tovsolli@broadpark.no 98842880 Ikke registrert
Runar Bakken Foss Runar Bakken Foss Kommunelista (IF-KL) Varamedlem runar.foss@hotmail.com 93474559 Ikke registrert
Tove Irene Sand Tove Irene Sand Kommunelista (IF-KL) Varamedlem tove.sand@hotmail.com 90923239 Ikke registrert
Odd Arne Sakseid Odd Arne Sakseid Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem oddasaks@yahoo.no 47414897 Ikke registrert
Kjersti Ngozi Furuseth Kjersti Ngozi Furuseth Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem ngozi@broadpark.no 41695477 Ikke registrert
Bente Tømmerdal Bente Tømmerdal Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem bentetommerdal@yahoo.com 46537059 Ikke registrert
Beate Rønning Vågen Beate Rønning Vågen Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem beate.r.v@hotmail.com 47388434 Ikke registrert
Kenneth Bjørkli Kenneth Bjørkli Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem kennetbj@pvv.ntnu.no 901 06 571 Ikke registrert
Tora Heide Tora Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem tora_heide@hotmail.com 92608579 Ikke registrert
Ingvild Haga Ingvild Haga Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Erik Furunes Jan Erik Furunes Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem jan.erik.furunes@fosenskole.no 95916286 Ikke registrert
Jon Rune Nyheim Jon Rune Nyheim Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem nyheim64@gmail.com 41565203 Ikke registrert
Kjetil Sund Kjetil Sund Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem kjetil.sund@sundoestre.no 41315962 Ikke registrert
Knut Bjerve Knut Bjerve Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem knut.bjerve@broadpark.no 90156035 Ikke registrert
Kari Aud Næstvold Kari Aud Næstvold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem torefin@gmail.com 47836687 Ikke registrert
Eilif Tetli Eilif Tetli Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leif Arvid Olsen Leif Arvid Olsen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem leifao44@gmail.no 98097241 Ikke registrert
Elfrida Alseth Elfrida Alseth Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem elfrida.alseth@hotmail.no 92663348 Ikke registrert
Randi Hindrum Dahl Randi Hindrum Dahl Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem randikh@gmail.com 41479509 Ikke registrert
Jørgen Rønning Jørgen Rønning Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem jorgen.ronning81@gmail.com 93216146 Ikke registrert
Richard Hanssen Richard Hanssen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem myra.fessdalen@gmail.com 90676357 Ikke registrert
Maria Hegerberg Maria Hegerberg Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem skruvi91@hotmail.com 47826879 Ikke registrert
Thor Andreas Grande Thor Andreas Grande Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem thoran97@hotmail.com 91114973 Ikke registrert
Kari Åker Kari Åker Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem kariaker@outlook.com 97164466 Ikke registrert
Olav Jostein Berget Olav Jostein Berget Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ojberget@gmail.com 95923058 Ikke registrert
Amaile Aune Buhaug Amaile Aune Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem maliaune@gmail.com 98620981 Ikke registrert
Karita Lysvand Karita Lysvand Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Karita.Lysvand@indrefosen.kommune.no 99587318 Ikke registrert
Randi Sollie Denstad Randi Sollie Denstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem rsdens@gmail.com 91170122 Ikke registrert
Hans Petter Grønning Hans Petter Grønning Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Tronstad Nils Tronstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Volden Vidar Volden Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Husby Ida Husby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem idahusby@gmail.com 99252270 Ikke registrert
Audun Husby Audun Husby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigrid Topsøe Strøm Gilleberg Sigrid Topsøe Strøm Gilleberg Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem guillot.gilleberg@gmail.com 41328931 Ikke registrert
Erlend Brovold Erlend Brovold Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem erlendbrovold@hotmail.com 90700217 Ikke registrert
Filippa Brovold Filippa Brovold Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert