eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191113 13.11.2019 Formannskap 09.30 Felles formannskap fosenregionen - Ørland Kultursenter Møterom Store Sal INDREFOSEN
20191128 28.11.2019 Formannskap 09.00 Kommunehuset i Leksvik INDREFOSEN
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191105 05.11.2019 Formannskap 08.00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
20191022 22.10.2019 Formannskap 09.00 Kommunehuset i Leksvik INDREFOSEN
20190911 11.09.2019 Formannskap 09.00 Indre Fosen Rådhus Storsalen INDREFOSEN
20190905 05.09.2019 Formannskap 08.30 Kommunehuset i Leksvik INDREFOSEN
20190827 27.08.2019 Formannskap 08.00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
20190625 25.06.2019 Formannskap 15.00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
20190604 04.06.2019 Formannskap 09.00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
20190522 22.05.2019 Formannskap 19.30 LIV-bygget i Vanvikan INDREFOSEN
20190411 11.04.2019 Formannskap 11.30 Felles formannskapsmøte i Trondheimsregionen ved Scandic Hell Scandic Hell INDREFOSEN
20190409 09.04.2019 Formannskap 08.00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
20190314 14.03.2019 Formannskap 09.00 Kommunehuset i Leksvik kommunestyresalen INDREFOSEN
20190124 24.01.2019 Formannskap 09.00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
20190115 15.01.2019 Formannskap 09.00 Rissa helsetun Brettingen INDREFOSEN
20181211 11.12.2018 Formannskap 08.00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
20181127 27.11.2018 Formannskap 09.00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
20181018 18.10.2018 Formannskap 15.00 Indre Fosen rådhus storsalen INDREFOSEN
20181003 03.10.2018 Formannskap 10.00 Felles formannskapsmøte for Fosen ved Museet Kystens Arv, Stadsbygd INDREFOSEN
20181002 02.10.2018 Formannskap 10.00 Administrasjonsbygget ved "Armaturfabrikken" (gamle Oras) i Leksvik Møterom 2. etasje INDREFOSEN
20180830 30.08.2018 Formannskap 09.00 Marthabrygga i Råkvåg INDREFOSEN
20180621 21.06.2018 Formannskap 09.00 AVLYST INDREFOSEN
20180607 07.06.2018 Formannskap 08.00 Rådhuset i Indre Fosen Storsalen INDREFOSEN
20180515 15.05.2018 Formannskap 08.00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
20180424 24.04.2018 Formannskap 08.30 Indre Fosen rådhus storsalen INDREFOSEN
20180405 05.04.2018 Formannskap 09.00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
20180306 06.03.2018 Formannskap 09.00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
20180208 08.02.2018 Formannskap 15.00 Rådhuset i Indre Fosen EKSTRA MØTE Storsalen INDREFOSEN
20180123 23.01.2018 Formannskap 08.00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
20171207 07.12.2017 Formannskap 08.30 Rissa rådhus storsalen INDREFOSEN
20171123 23.11.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
20171026 26.10.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
20170928 28.09.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
20170831 31.08.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunetyresalen INDREFOSEN
20170622 22.06.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunetyresalen INDREFOSEN
20170523 23.05.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
20170427 27.04.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
20170321 21.03.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
20170223 23.02.2017 Formannskap 09.00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
20170126 26.01.2017 Formannskap 13.00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Bjørnar Buhaug Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Leder bjornar.buhaug@indrefosen.kommune.no 92059403 Ikke registrert
Steinar Saghaug Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Nestleder steinar.saghaug@indrefosen.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Harald Fagervold Harald Fagervold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Linn Merete Barstad Moan Linn Merete Barstad Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem linn.barstad@gmail.com 91629885 Ikke registrert
Mona Foss Mona Foss Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Knut Ola Vang Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com 95057358 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Maria Husby Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem mariagjolgali@gmail.com 93405121 Ikke registrert
Ivar Rostad Ivar Rostad Kommunelista (IF-KL) Medlem ivar.rostad@gmail.com 90767733 Ikke registrert
Anne Kirkeby Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Jon Normann Tviberg Jon Normann Tviberg Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem jon.normann@abuss.no 95087070 Ikke registrert
Arne Langmo Arne Langmo Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Silje Forsell Silje Forsell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem silje.forsell@steinkjer.kommune.no 95202100 Ikke registrert
Jan Stølen Jan Stølen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem jstolen@broadpark.no 91739499 Ikke registrert
Trine Pedersen Trine Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Trine_pe@live.no 95125784 Ikke registrert
Gunhild Johanne Røst Gunhild Johanne Røst Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem gunhildrost@yahoo.no 97651678 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Barbro Hølaas Vang Barbro Hølaas Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem barbro.vang@gmail.com 99321440 Ikke registrert
Torkil Berg Torkil Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem torkilbe@gmail.com 90014995 Ikke registrert
Trond Sagmyr Trond Sagmyr Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem trond.sagmyr@onninen.com 90546563 Ikke registrert
Arvid Penna Steen Arvid Penna Steen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arvid@cnc.as 90577710 Ikke registrert
Benjamin Schei Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem benjamin.schei@itab.com 91143366 Ikke registrert
Rune Schei Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Janne Dyrendahl Janne Dyrendahl Kommunelista (IF-KL) Varamedlem jidyrendahl@gmail.com 93497575 Ikke registrert
Arnar Utseth Arnar Utseth Kommunelista (IF-KL) Varamedlem arnar.utseth@fosenyard.com 97164863 Ikke registrert
Tom Andre Bredesen Tom Andre Bredesen Kommunelista (IF-KL) Varamedlem tomandreb@gmail.com 99384669 Ikke registrert
Sigurd Saue Sigurd Saue Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem sigurd.saue@gmail.com 93004948 Ikke registrert