eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210308 08.03.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 Digitalt møte ORLAND
20210412 12.04.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 ORLAND
20210510 10.05.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 ORLAND
20210607 07.06.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 ORLAND
20210906 06.09.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 ORLAND
20211018 18.10.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 ORLAND
20211108 08.11.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 ORLAND
20211129 29.11.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 ORLAND
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210118 18.01.2021 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 Digitalt møte ORLAND
20201130 30.11.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 14.00 Ørland rådhus (Bjugn) Kopparen ORLAND
20201109 09.11.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 Botngård ungdomsskole ORLAND
20200928 28.09.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.30 Botngård barneskole ORLAND
20200824 24.08.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.00 Brekstad barneskole ORLAND
20200619 19.06.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.00 Gamle Bjugn rådhus Tinbua ORLAND
20200525 25.05.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.00 Ørland kultursenter Balsnes ORLAND
20200427 27.04.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.00 Digitalt møte ORLAND
20200416 16.04.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 15.00 Digitalt møte ORLAND
20200224 24.02.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.00 Opphaug skole ORLAND
20200127 27.01.2020 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.00 Gamle Bjugn rådhus Kursrom (Torra) ORLAND
20191202 02.12.2019 Utvalg for oppvekst og utdanning 13.00 Bjugn rådhus Tinbua ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Fredrik Sandness Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Leder fredrik@sandness.no Ikke registrert 940 01 256
Hanne Koksvik Høysæter Hanne Koksvik Høysæter Senterpartiet (SP) Nestleder hanne.hoysaeter@orland.kommune.no Ikke registrert 936 90 046
Lasse Dimitrij Henriksen Lasse Dimitrij Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem henriksenno@hotmail.no Ikke registrert 986 95 596
Ragnar Grønås Ragnar Grønås SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem ragnar.gronas@gmail.com Ikke registrert 928 99 611
Ole Graneng Ole Graneng Senterpartiet (SP) Medlem ole.graneng@online.no Ikke registrert 909 49 405
Ann Elisabeth Solbue Valaas Ann Elisabeth Solbue Valaas Senterpartiet (SP) Medlem aevalaas@gmail.com Ikke registrert 922 67 749
Erika Sveen Lyngen Erika Sveen Lyngen Høyre (H) Medlem er.lyngen@gmail.com Ikke registrert 980 03 167
Ranveig Sannan Ranveig Sannan SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ranves@live.no Ikke registrert 958 08 893
Jorunn Ryan Jorunn Ryan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jorunnryan@hotmail.com Ikke registrert 924 34 656
Asmund Olav Slette Asmund Olav Slette Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asmund63@gmail.com Ikke registrert 915 56 817
Hugo Beer Johansen Hugo Beer Johansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jomar Grande Rabban Jomar Grande Rabban Senterpartiet (SP) Varamedlem jomar.rabban@radergard.no Ikke registrert 951 81 905
Birgit Bakken Birgit Bakken Senterpartiet (SP) Varamedlem birgitbakken73@gmail.com Ikke registrert 957 39 024
Levi Dyrnes Magnussen Levi Dyrnes Magnussen Senterpartiet (SP) Varamedlem magnussenmaskin@hotmail.com Ikke registrert 481 37 191
Trond Pedersen Trond Pedersen Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem tronpedersen1@gmail.com Ikke registrert 402 32 666
Harriet Brekstad Harriet Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem harrietbrekstad@live.no Ikke registrert 995 02 382
Sonja Mari Berg Christiansen Sonja Mari Berg Christiansen Høyre (H) Varamedlem smbchristiansen@gmail.com Ikke registrert 911 56 349
Nina Gjul Finseth Nina Gjul Finseth Uavhengig representant (UAVHEN) Varamedlem nina@gfinseth.no Ikke registrert 480 61 725