eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191206 06.12.2019 Utvalg for samfunnsutvikling, miljø, landbruk og teknikk 09.00 Fosen Videregående skole (CAMPUS FOSEN) Nedre Internat - Møterommet "Gode sammen" ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingvild Wik Solberg Ingvild Wik Solberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tonje Bakken Nervik Tonje Bakken Nervik Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Finseth Geir Finseth Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Melhuus Tore Melhuus Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dag-Francois Balavoine Dag-Francois Balavoine Miljøpartiet de grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tone Solbue Tone Solbue Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Hegvik Gerd Hegvik Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ketil Halvor Sundseth Ketil Halvor Sundseth Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Viggo Rødsjø Viggo Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Otto Olden Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Skogstad Lyngvær Frode Skogstad Lyngvær Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vilde Andrine Pedersen Sumstad Vilde Andrine Pedersen Sumstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ketil Myhre Ring Ketil Myhre Ring Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Nordtømme Grande Linda Nordtømme Grande Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Grønås Ragnar Grønås SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Heldahl Vidar Heldahl Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Brekstad Trond Brekstad Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Robert Hellem Robert Hellem Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mona Sjøli Mona Sjøli Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole-Martin Grøntvedt Ole-Martin Grøntvedt Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anna Helene Grøntvedt Anna Helene Grøntvedt Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert