eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200316 16.03.2020 Ungdomsrådet 16.00 ORLAND
20200420 20.04.2020 Ungdomsrådet 16.00 ORLAND
20200615 15.06.2020 Ungdomsrådet 16.00 ORLAND
20200907 07.09.2020 Ungdomsrådet 16.00 ORLAND
20201109 09.11.2020 Ungdomsrådet 16.00 ORLAND
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200203 03.02.2020 Ungdomsrådet 16.00 Bjugn gamle rådhus Kantina ORLAND
20200113 13.01.2020 Ungdomsrådet 16.00 Næringens Hus (gamle Ørland rådhus) Balsnes ORLAND
20191211 11.12.2019 Ungdomsrådet 16.00 Bjugn rådhus Kantina ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ulrik Grøntvedt Ulrik Grøntvedt Fosen Videregående skole (FOSVID) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mikkel Slotterøy Undertun Mikkel Slotterøy Undertun Botngård ungdomsskole (BOTUNG) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Signe Tettli Sylten Signe Tettli Sylten Arbeiderpartiet (AP) Medlem signetettlisylten@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ann Elisabeth Valaas Solbue Ann Elisabeth Valaas Solbue Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Hafstad Ida Hafstad Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hannah Marcelie Nilsen Hannah Marcelie Nilsen Botngård ungdomsskole (BOTUNG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tina Sjøli Rasmussen Tina Sjøli Rasmussen Botngård ungdomsskole (BOTUNG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bård Edin Eikset Magnussen Bård Edin Eikset Magnussen Botngård ungdomsskole (BOTUNG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Martin Grande Martin Grande Fosen Videregående skole (FOSVID) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor-Håkon Amundsen Tor-Håkon Amundsen Fosen Videregående skole (FOSVID) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Isabell Storvik Isabell Storvik Fosen Videregående skole (FOSVID) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mari Sofie Skjærseth Mari Sofie Skjærseth Ørland ungdomsskole (ORUS) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tonje Marie Johansen Tonje Marie Johansen Ørland ungdomsskole (ORUS) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Glørstad Hanne Glørstad Ørland ungdomsskole (ORUS) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rikke Monstad Lund Rikke Monstad Lund Ørland ungdomsskole (ORUS) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johannes Rønning Johannes Rønning Ørland Musikkråd (ØRLMUS) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sara Ulset Sara Ulset Ørland kulturskole (ORLKUL) Medlem saraulset@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Martin Solli Martin Solli Ørland idrettsråd (IDR) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vilde Andrine Pedersen Sumstad Vilde Andrine Pedersen Sumstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vilde.ps@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Grønås Ragnar Grønås SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ragnar.gronas@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Carmen Antonsen Carmen Antonsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert