eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201029 29.10.2020 Kommunestyret 09.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Store Sal ORLAND
20201119 19.11.2020 Kommunestyret 09.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Store Sal ORLAND
20201210 10.12.2020 Kommunestyret 09.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Store Sal ORLAND
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200917 17.09.2020 Kommunestyret 09.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Store Sal ORLAND
20200827 27.08.2020 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20200625 25.06.2020 Kommunestyret 08.15 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20200514 14.05.2020 Kommunestyret 09.00 Digitalt møte Teams møte ORLAND
20200430 30.04.2020 Kommunestyret 09.00 Digitalt møte Teams møte ORLAND
20200402 02.04.2020 Kommunestyret 09.00 Digitalt møte Teams-møte ORLAND
20200227 27.02.2020 Kommunestyret 19.00 Næringens Hus Yrjar/Skarven ORLAND
20200213 13.02.2020 Kommunestyret 09.00 Næringens Hus Yrjar/Skarven ORLAND
20200130 30.01.2020 Kommunestyret 09.00 Næringens Hus Yrjar/Skarven ORLAND
20191212 12.12.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191128 28.11.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191114 14.11.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191111 11.11.2019 Kommunestyret 12.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191024 24.10.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191003 03.10.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Tom Myrvold Tom Myrvold Høyre (H) Ordfører tom.myrvold@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ogne Undertun Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører ogne.undertun@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Finn Olav Odde Finn Olav Odde Senterpartiet (SP) Medlem finn.olav.odde@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hallgeir Grøntvedt Hallgeir Grøntvedt Senterpartiet (SP) Medlem halgr@trondelagfylke.no Ikke registrert Ikke registrert
Roy Hellan Hoøen Roy Hellan Hoøen Senterpartiet (SP) Medlem roy.hooen@politiet.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Iren Veie Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Medlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Koksvik Høysæter Hanne Koksvik Høysæter Senterpartiet (SP) Medlem hanne.hoysaeter@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Medlem hans.eide@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Medlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Hovde Thomas Hovde Senterpartiet (SP) Medlem hovdet@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Henrik Valaas Solbue Bjørn Henrik Valaas Solbue Senterpartiet (SP) Medlem bjorn.henrik.solbue@orland.kommune.no 91323621 Ikke registrert
Ole Graneng Ole Graneng Senterpartiet (SP) Medlem ole.graneng@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Britt Eli Døsvik Britt Eli Døsvik Senterpartiet (SP) Medlem brelid@online.no 95295650 Ikke registrert
Geir Finseth Geir Finseth Senterpartiet (SP) Medlem gf@ooes.no 95107353 Ikke registrert
Thor Bretting Thor Bretting Høyre (H) Medlem thor@bretting.no Ikke registrert Ikke registrert
Tore Melhuus Tore Melhuus Høyre (H) Medlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Erika Sveen Lyngen Erika Sveen Lyngen Høyre (H) Medlem lyngensnuppa@gmail.com 98001367 Ikke registrert
Ketil Halvor Sundseth Ketil Halvor Sundseth Høyre (H) Medlem ketilsundseth@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Anne Margrethe Bjørnerud Anne Margrethe Bjørnerud Høyre (H) Medlem abjobju@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Medlem fosen.vaktservice@live.no Ikke registrert Ikke registrert
Trond Pedersen Trond Pedersen Fremstkrittspartiet (FRP) Medlem tronpedersen1@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Gunnhild Tettli Gunnhild Tettli Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunnhildtettli@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Medlem jtarnes@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Morten Ring Knut Morten Ring Arbeiderpartiet (AP) Medlem knutring@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Medlem vigdis.ronsholm.furunes@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem irja.dosvik@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandness Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Medlem frsandne@online.no 94001256 Ikke registrert
Lasse Dimitrij Henriksen Lasse Dimitrij Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem henriksenno@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Signe Tettli Sylten Signe Tettli Sylten Arbeiderpartiet (AP) Medlem signetettlisylten@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Hugo Solheim Hugo Solheim Arbeiderpartiet (AP) Medlem hug-solh@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Torill Rødsjø Anne Torill Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.torill.roedsjoe@avinor.no 90986889 Ikke registrert
Øyvind Wiger-Haraldsvik Øyvind Wiger-Haraldsvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem oyvind.haraldsvik@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Næss Øyvind Næss SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem oyvind27@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Grønås Ragnar Grønås SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem ragnar.gronas@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Dag-Francois Balavoine Dag-Francois Balavoine Miljøpartiet de grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bernt Bottengård Lein Bernt Bottengård Lein Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Hegvik Gerd Hegvik Senterpartiet (SP) Varamedlem gerd.hegvik@gmail.com 91191901 Ikke registrert
Jomar Grande Rabban Jomar Grande Rabban Senterpartiet (SP) Varamedlem jomar.rabban@radergard.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole-Martin Grøntvedt Ole-Martin Grøntvedt Senterpartiet (SP) Varamedlem ole_grontvedt@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Falstad Hanne Falstad Senterpartiet (SP) Varamedlem hanne.falstad@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Frode Valaker Frode Valaker Senterpartiet (SP) Varamedlem fvalaker@hotmail.com 92030764 Ikke registrert
Ann Elisabeth Solbue Valaas Ann Elisabeth Solbue Valaas Senterpartiet (SP) Varamedlem aevalaas@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Laila Selnes Lund Laila Selnes Lund Senterpartiet (SP) Varamedlem lailalund@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Heldahl Vidar Heldahl Senterpartiet (SP) Varamedlem vidarhel@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Tonje Bakken Nervik Tonje Bakken Nervik Senterpartiet (SP) Varamedlem tonje-bakken@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Melum Eide Kristin Melum Eide Senterpartiet (SP) Varamedlem kristin.eide@ntnu.no Ikke registrert Ikke registrert
Roar Skånøy Roar Skånøy Senterpartiet (SP) Varamedlem rskan@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Linda Nordtømme Grande Linda Nordtømme Grande Senterpartiet (SP) Varamedlem lindagrande@live.no Ikke registrert Ikke registrert
Levi Dyrnes Magnussen Levi Dyrnes Magnussen Senterpartiet (SP) Varamedlem magnussenmaskin@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Grethe Stjern Ledang Grethe Stjern Ledang Senterpartiet (SP) Varamedlem grethestjernledang4@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Nina Gjul Finseth Nina Gjul Finseth Høyre (H) Varamedlem nina@gfinseth.no Ikke registrert Ikke registrert
Trond Amundsveen Trond Amundsveen Høyre (H) Varamedlem tamundsv@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ole Martin Hågård Ole Martin Hågård Høyre (H) Varamedlem omhagard@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Randi Martinsen Randi Martinsen Høyre (H) Varamedlem randi.martinsen@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lise Olden Lise Olden Høyre (H) Varamedlem liseolden@mac.com Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Lundemo Eirik Lundemo Høyre (H) Varamedlem e-lundem@online.no 91806318 Ikke registrert
Lars Arne Raanes Lars Arne Raanes Høyre (H) Varamedlem larsarne.raanes@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Mona Sjøli Mona Sjøli Høyre (H) Varamedlem mona.sjoli1@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Sonja Mari Berg Christiansen Sonja Mari Berg Christiansen Høyre (H) Varamedlem smbchristiansen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Harriet Brekstad Harriet Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem harrietbrekstad@live.no Ikke registrert Ikke registrert
Walter Braa Walter Braa Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem walterbraa@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Robert Hellem Robert Hellem Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem rob-hell@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Steinar Solem Steinar Solem Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem ssolem@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ingvild Wik Solberg Ingvild Wik Solberg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingvildwiksolberg@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ann-Berit Nervik Ann-Berit Nervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ann.nervik@orland.kommune.no 41619258 Ikke registrert
Viggo Rødsjø Viggo Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem viggroe@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Tina Marie Rødde Paulsen Tina Marie Rødde Paulsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tmrp@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Otto Olden Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem janoolden@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Grete Eid Johansen Grete Eid Johansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem greteeidjoh@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Oddbjørn Ingebrigtsen Oddbjørn Ingebrigtsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem oingebrigt@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Jorunn Ryan Jorunn Ryan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jorunnryan@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
May Alice Aannø May Alice Aannø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aanno@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Asmund Olav Slette Asmund Olav Slette Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asmund63@gmail.com 91556817 Ikke registrert
Miriam Aannø Miriam Aannø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aanmi@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Vilde Andrine Pedersen Sumstad Vilde Andrine Pedersen Sumstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vilde.ps@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Frode Skogstad Lyngvær Frode Skogstad Lyngvær Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem flyngvar@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Tom Christian Hammer Tom Christian Hammer Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tom.hammer@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Turid Ingunn Undertun Turid Ingunn Undertun Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem turunde@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Ranveig Sannan Ranveig Sannan SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ranveig.sannan.naesset@indrefosen.kommune.no Ikke registrert 73852950
Greta Solbakk Greta Solbakk SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem greta.solbakk@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ruben Lien Ruben Lien SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ruben_lien@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Marthe Rødsjø Marthe Rødsjø SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem martheroedsjo@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Elin Bolsø Elin Bolsø SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem elinbols@hotmail.com 91555266 Ikke registrert
Rasmus Valeur Christensen Rasmus Valeur Christensen Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem rasmuschristensen41@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Frode Lund Frode Lund Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem bakkteigan@gmail.com 90154451 Ikke registrert
Terje Olden Terje Olden Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem terje.olden@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ketil Myhre Ring Ketil Myhre Ring Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem ketil.ring@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert