eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210128 28.01.2021 Kommunestyret 08.00 Digitalt fjernmøte Teams møte ORLAND
20210218 18.02.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20210318 18.03.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20210422 22.04.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20210520 20.05.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20210617 17.06.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20210826 26.08.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20210923 23.09.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20211028 28.10.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20211118 18.11.2021 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201210 10.12.2020 Kommunestyret 09.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Yrjar/Skarven ORLAND
20201119 19.11.2020 Kommunestyret 09.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Store Sal ORLAND
20201105 05.11.2020 Kommunestyret 08.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Store Sal ORLAND
20201029 29.10.2020 Kommunestyret 09.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Store Sal ORLAND
20200917 17.09.2020 Kommunestyret 09.00 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Store Sal ORLAND
20200827 27.08.2020 Kommunestyret 09.00 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20200625 25.06.2020 Kommunestyret 08.15 Roret, Ørland Kulturforetak Store Sal ORLAND
20200514 14.05.2020 Kommunestyret 09.00 Digitalt møte Teams møte ORLAND
20200430 30.04.2020 Kommunestyret 09.00 Digitalt møte Teams møte ORLAND
20200402 02.04.2020 Kommunestyret 09.00 Digitalt møte Teams-møte ORLAND
20200227 27.02.2020 Kommunestyret 19.00 Næringens Hus Yrjar/Skarven ORLAND
20200213 13.02.2020 Kommunestyret 09.00 Næringens Hus Yrjar/Skarven ORLAND
20200130 30.01.2020 Kommunestyret 09.00 Næringens Hus Yrjar/Skarven ORLAND
20191212 12.12.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191128 28.11.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191114 14.11.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191111 11.11.2019 Kommunestyret 12.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191024 24.10.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191003 03.10.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Tom Myrvold Tom Myrvold Høyre (H) Ordfører tom.myrvold@orland.kommune.no Ikke registrert 488 67 329
Ogne Undertun Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører ogne.undertun@orland.kommune.no Ikke registrert 906 46 419
Finn Olav Odde Finn Olav Odde Senterpartiet (SP) Medlem finn.olav.odde@orland.kommune.no Ikke registrert 977 03 198
Hallgeir Grøntvedt Hallgeir Grøntvedt Senterpartiet (SP) Medlem halgr@trondelagfylke.no Ikke registrert 915 46 280
Roy Hellan Hoøen Roy Hellan Hoøen Senterpartiet (SP) Medlem roy_hooeen@hotmail.com Ikke registrert 480 10 767
Laila Iren Veie Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Medlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert 480 02 470
Hanne Koksvik Høysæter Hanne Koksvik Høysæter Senterpartiet (SP) Medlem hanne.hoysaeter@orland.kommune.no Ikke registrert 936 90 046
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Medlem hans.eide@orland.kommune.no Ikke registrert 926 02 549
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Medlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert 416 62 989
Thomas Hovde Thomas Hovde Senterpartiet (SP) Medlem hovdet@gmail.com Ikke registrert 926 33 116
Bjørn Henrik Valaas Solbue Bjørn Henrik Valaas Solbue Senterpartiet (SP) Medlem bjorn.henrik.solbue@orland.kommune.no Ikke registrert 913 23 621
Ole Graneng Ole Graneng Senterpartiet (SP) Medlem ole.graneng@online.no Ikke registrert 909 49 405
Britt Eli Døsvik Britt Eli Døsvik Senterpartiet (SP) Medlem brelid@online.no Ikke registrert 952 95 650
Geir Finseth Geir Finseth Senterpartiet (SP) Medlem gf@ooes.no Ikke registrert 951 07 353
Thor Bretting Thor Bretting Høyre (H) Medlem thor@bretting.no Ikke registrert 957 30 909
Tore Melhuus Tore Melhuus Høyre (H) Medlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert 993 93 718
Erika Sveen Lyngen Erika Sveen Lyngen Høyre (H) Medlem er.lyngen@gmail.com Ikke registrert 980 03 167
Ketil Halvor Sundseth Ketil Halvor Sundseth Høyre (H) Medlem ketilsundseth@gmail.com Ikke registrert 907 66 770
Anne Margrethe Bjørnerud Anne Margrethe Bjørnerud Høyre (H) Medlem abjobju@gmail.com Ikke registrert 413 21 126
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Medlem fosen.vaktservice@live.no Ikke registrert 476 57 216
Trond Pedersen Trond Pedersen Fremstkrittspartiet (FRP) Medlem tronpedersen1@gmail.com Ikke registrert 402 32 666
Gunnhild Tettli Gunnhild Tettli Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunnhildtettli@hotmail.com Ikke registrert 995 01 528
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Medlem jtarnes@broadpark.no Ikke registrert 952 01 472
Knut Morten Ring Knut Morten Ring Arbeiderpartiet (AP) Medlem knutring@broadpark.no Ikke registrert 906 49 130
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Medlem vigdis.ronsholm.furunes@orland.kommune.no Ikke registrert 917 88 179
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem irja.dosvik@orland.kommune.no Ikke registrert 930 30 164
Fredrik Sandness Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Medlem fredrik@sandness.no Ikke registrert 940 01 256
Lasse Dimitrij Henriksen Lasse Dimitrij Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem henriksenno@hotmail.no Ikke registrert 986 95 596
Signe Tettli Sylten Signe Tettli Sylten Arbeiderpartiet (AP) Medlem signetettlisylten@hotmail.com Ikke registrert 958 28 503
Hugo Solheim Hugo Solheim Arbeiderpartiet (AP) Medlem hug-solh@online.no Ikke registrert 907 75 451
Anne Torill Rødsjø Anne Torill Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.torill.roedsjoe@avinor.no Ikke registrert 909 86 889
Øyvind Wiger-Haraldsvik Øyvind Wiger-Haraldsvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem oyvind.haraldsvik@orland.kommune.no Ikke registrert 936 33 783
Øyvind Næss Øyvind Næss SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem oyvind27@gmail.com Ikke registrert 413 15 977
Ragnar Grønås Ragnar Grønås SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem ragnar.gronas@gmail.com Ikke registrert 928 99 611
Dag-Francois Balavoine Dag-Francois Balavoine Miljøpartiet de grønne (MDG) Medlem dag.balavoine@camphill.no Ikke registrert 996 08 810
Gerd Hegvik Gerd Hegvik Senterpartiet (SP) Varamedlem gerd.hegvik@gmail.com Ikke registrert 911 91 901
Jomar Grande Rabban Jomar Grande Rabban Senterpartiet (SP) Varamedlem jomar.rabban@radergard.no Ikke registrert 951 81 905
Ole-Martin Grøntvedt Ole-Martin Grøntvedt Senterpartiet (SP) Varamedlem ole_grontvedt@hotmail.com Ikke registrert 479 09 669
Hanne Falstad Hanne Falstad Senterpartiet (SP) Varamedlem hanne.falstad@orland.kommune.no Ikke registrert 930 40 917
Frode Valaker Frode Valaker Senterpartiet (SP) Varamedlem fvalaker@hotmail.com Ikke registrert 920 30 764
Ann Elisabeth Solbue Valaas Ann Elisabeth Solbue Valaas Senterpartiet (SP) Varamedlem aevalaas@gmail.com Ikke registrert 922 67 749
Laila Selnes Lund Laila Selnes Lund Senterpartiet (SP) Varamedlem lailalund@broadpark.no Ikke registrert 416 72 979
Vidar Heldahl Vidar Heldahl Senterpartiet (SP) Varamedlem vidarhel@yahoo.no Ikke registrert 918 18 849
Tonje Bakken Nervik Tonje Bakken Nervik Senterpartiet (SP) Varamedlem tonje-bakken@hotmail.com Ikke registrert 905 44 662
Kristin Melum Eide Kristin Melum Eide Senterpartiet (SP) Varamedlem kristin.eide@ntnu.no Ikke registrert 957 00 040
Roar Skånøy Roar Skånøy Senterpartiet (SP) Varamedlem rskan@broadpark.no Ikke registrert 930 40 664
Linda Nordtømme Grande Linda Nordtømme Grande Senterpartiet (SP) Varamedlem lindagrande@live.no Ikke registrert 414 03 163
Levi Dyrnes Magnussen Levi Dyrnes Magnussen Senterpartiet (SP) Varamedlem magnussenmaskin@hotmail.com Ikke registrert 481 37 191
Grethe Stjern Ledang Grethe Stjern Ledang Senterpartiet (SP) Varamedlem grethestjernledang4@gmail.com Ikke registrert 414 52 067
Nina Gjul Finseth Nina Gjul Finseth Høyre (H) Varamedlem nina@gfinseth.no Ikke registrert 480 61 725
Trond Amundsveen Trond Amundsveen Høyre (H) Varamedlem tamundsv@gmail.com Ikke registrert 962 34 841
Ole Martin Hågård Ole Martin Hågård Høyre (H) Varamedlem omhagard@broadpark.no Ikke registrert 909 65 651
Randi Martinsen Randi Martinsen Høyre (H) Varamedlem randi.martinsen@orland.kommune.no Ikke registrert 913 10 129
Lise Olden Lise Olden Høyre (H) Varamedlem liseolden@mac.com Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Lundemo Eirik Lundemo Høyre (H) Varamedlem e-lundem@online.no Ikke registrert 918 06 318
Lars Arne Raanes Lars Arne Raanes Høyre (H) Varamedlem larsarne.raanes@gmail.com Ikke registrert 917 39 484
Mona Sjøli Mona Sjøli Høyre (H) Varamedlem mona.sjoli1@gmail.com Ikke registrert 922 62 144
Sonja Mari Berg Christiansen Sonja Mari Berg Christiansen Høyre (H) Varamedlem smbchristiansen@gmail.com Ikke registrert 911 56 349
Harriet Brekstad Harriet Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem harrietbrekstad@live.no Ikke registrert 995 02 382
Walter Braa Walter Braa Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem walterbraa@gmail.com Ikke registrert 901 29 871
Robert Hellem Robert Hellem Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem rob-hell@online.no Ikke registrert 900 10 709
Steinar Solem Steinar Solem Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem ssolem@gmail.com Ikke registrert 938 48 347
Ingvild Wik Solberg Ingvild Wik Solberg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingvildwiksolberg@gmail.com Ikke registrert 906 07 616
Ann-Berit Nervik Ann-Berit Nervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ann.nervik@orland.kommune.no Ikke registrert 416 19 258
Viggo Rødsjø Viggo Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem viggroe@online.no Ikke registrert 913 88 487
Tina Marie Rødde Paulsen Tina Marie Rødde Paulsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tmrp@online.no Ikke registrert 413 35 187
Jan Otto Olden Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem janoolden@hotmail.com Ikke registrert 913 23 345
Grete Eid Johansen Grete Eid Johansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem greteeidjoh@gmail.com Ikke registrert 452 10 289
Oddbjørn Ingebrigtsen Oddbjørn Ingebrigtsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem oingebrigt@gmail.com Ikke registrert 952 37 875
Jorunn Ryan Jorunn Ryan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jorunnryan@hotmail.com Ikke registrert 924 34 656
May Alice Aannø May Alice Aannø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aanno@outlook.com Ikke registrert 951 84 058
Asmund Olav Slette Asmund Olav Slette Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asmund63@gmail.com Ikke registrert 915 56 817
Miriam Aannø Miriam Aannø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aanmi@outlook.com Ikke registrert 913 35 712
Vilde Andrine Pedersen Sumstad Vilde Andrine Pedersen Sumstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vilde.ps@hotmail.com Ikke registrert 909 72 143
Frode Skogstad Lyngvær Frode Skogstad Lyngvær Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem flyngvar@hotmail.com Ikke registrert 414 60 286
Tom Christian Hammer Tom Christian Hammer Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tom.hammer@hotmail.com Ikke registrert 418 03 633
Turid Ingunn Undertun Turid Ingunn Undertun Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem turunde@online.no Ikke registrert 482 51 480
Ranveig Sannan Ranveig Sannan SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ranves@live.no Ikke registrert 958 08 893
Greta Solbakk Greta Solbakk SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem greta.solbakk@gmail.com Ikke registrert 922 95 868
Ruben Lien Ruben Lien SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ruben_lien@hotmail.com Ikke registrert 922 59 144
Marthe Rødsjø Marthe Rødsjø SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem martheroedsjo@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Elin Bolsø Elin Bolsø SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem elinbols@hotmail.com Ikke registrert 915 55 266
Rasmus Valeur Christensen Rasmus Valeur Christensen Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem rasmuschristensen41@hotmail.com Ikke registrert 471 52 151
Frode Lund Frode Lund Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem bakkteigan@gmail.com Ikke registrert 901 54 451
Terje Olden Terje Olden Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem terje.olden@gmail.com Ikke registrert 984 04 408
Ketil Myhre Ring Ketil Myhre Ring Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem ketil.ring@gmail.com Ikke registrert 970 81 910