eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191212 12.12.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191128 28.11.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191114 14.11.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191111 11.11.2019 Kommunestyret 12.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191024 24.10.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
20191003 03.10.2019 Kommunestyret 09.00 Ørland rådhus Yrjar/Skarven ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Tom Myrvold Tom Myrvold Høyre (H) Ordfører tom.myrvold@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ogne Undertun Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Finn Olav Odde Finn Olav Odde Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hallgeir Grøntvedt Hallgeir Grøntvedt Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roy Hellan Hoøen Roy Hellan Hoøen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Iren Veie Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Koksvik Høysæter Hanne Koksvik Høysæter Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Hovde Thomas Hovde Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Henrik Valaas Solbue Bjørn Henrik Valaas Solbue Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Graneng Ole Graneng Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Britt Eli Døsvik Britt Eli Døsvik Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Finseth Geir Finseth Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thor Bretting Thor Bretting Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Melhuus Tore Melhuus Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erika Sveen Lyngen Erika Sveen Lyngen Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ketil Halvor Sundseth Ketil Halvor Sundseth Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Margrethe Bjørnerud Anne Margrethe Bjørnerud Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Pedersen Trond Pedersen Fremstkrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunnhild Tettli Gunnhild Tettli Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Morten Ring Knut Morten Ring Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandness Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lasse Dimitrij Henriksen Lasse Dimitrij Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Signe Tettli Sylten Signe Tettli Sylten Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hugo Solheim Hugo Solheim Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Torill Rødsjø Anne Torill Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Wiger-Haraldsvik Øyvind Wiger-Haraldsvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Næss Øyvind Næss SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Grønås Ragnar Grønås SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dag-Francois Balavoine Dag-Francois Balavoine Miljøpartiet de grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bernt Bottengård Lein Bernt Bottengård Lein Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Hegvik Gerd Hegvik Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jomar Grande Rabban Jomar Grande Rabban Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole-Martin Grøntvedt Ole-Martin Grøntvedt Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Falstad Hanne Falstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Valaker Frode Valaker Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann Elisabeth Solbue Valaas Ann Elisabeth Solbue Valaas Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Selnes Lund Laila Selnes Lund Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Heldahl Vidar Heldahl Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tonje Bakken Nervik Tonje Bakken Nervik Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Melum Eide Kristin Melum Eide Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roar Skånøy Roar Skånøy Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Nordtømme Grande Linda Nordtømme Grande Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Levi Dyrnes Magnussen Levi Dyrnes Magnussen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Grethe Stjern Ledang Grethe Stjern Ledang Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nina Gjul Finseth Nina Gjul Finseth Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Amundsveen Trond Amundsveen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Martin Hågård Ole Martin Hågård Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Randi Martinsen Randi Martinsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Olden Lise Olden Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Lundemo Eirik Lundemo Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Arne Raanes Lars Arne Raanes Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mona Sjøli Mona Sjøli Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sonja Mari Berg Christiansen Sonja Mari Berg Christiansen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Harriet Brekstad Harriet Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Walter Braa Walter Braa Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Pettersen Jan Pettersen Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Robert Hellem Robert Hellem Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Steinar Solem Steinar Solem Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingvild Wik Solberg Ingvild Wik Solberg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann-Berit Nervik Ann-Berit Nervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Viggo Rødsjø Viggo Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tina Marie Rødde Paulsen Tina Marie Rødde Paulsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Otto Olden Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Grete Eid Johansen Grete Eid Johansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oddbjørn Ingebrigtsen Oddbjørn Ingebrigtsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jorunn Ryan Jorunn Ryan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
May Alice Aannø May Alice Aannø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asmund Olav Slette Asmund Olav Slette Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Miriam Aannø Miriam Aannø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vilde Andrine Pedersen Sumstad Vilde Andrine Pedersen Sumstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Skogstad Lyngvær Frode Skogstad Lyngvær Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tom Christian Hammer Tom Christian Hammer Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Turid Ingunn Undertun Turid Ingunn Undertun Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ranveig Sannan Næsset Ranveig Sannan Næsset SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Greta Solbakk Greta Solbakk SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ruben Lien Ruben Lien SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marthe Rødsjø Marthe Rødsjø SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Bolsø Elin Bolsø SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rasmus Valeur Christensen Rasmus Valeur Christensen Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Lund Frode Lund Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Olden Terje Olden Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ketil Myhre Ring Ketil Myhre Ring Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert