eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201126 26.11.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 13.30 Digitalt møte - Teams ORLAND
20201015 15.10.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 16.00 Ørland kultursenter Balsnes ORLAND
20200813 13.08.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 15.30 Bjugn kulturhus (oppmøte på Brekstad Hurtigbåtterminal kl. 13:15) ORLAND
20200624 24.06.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 16.00 Digitalt møte ORLAND
20200611 11.06.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 11.00 Digitalt møte ORLAND
20200528 28.05.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 14.00 Hornemannsgården, Kongens gate 7, Trondheim ORLAND
20200420 20.04.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 15.00 Digitalt fjernmøte - ekstramøte Teams møte ORLAND
20200323 23.03.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 14.00 Digitalt møte / telefon møte ORLAND
20200214 14.02.2020 Styret for Roret Ørland Kulturforetak KF 13.30 Næringens hus - Roret Balsnes ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Randi Wenche Haugen Randi Wenche Haugen () Leder randi.haugen@ntnu.no Ikke registrert 918 74 119
Snorre Glørstad Snorre Glørstad () Nestleder glorstadsnorre@gmail.com Ikke registrert 911 47 143
Jon Suul Jon Suul () Medlem jon@suul.no Ikke registrert 414 21 601
Ådne Røkkum Ådne Røkkum () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Heidi Anett Beistad Heidi Anett Beistad () Medlem heidi.beistad@snk.no Ikke registrert 900 40 473
Wenche Waagen Wenche Waagen () Medlem wenche.waagen@ntnu.no Ikke registrert 918 97 514
Terje Roel Terje Roel () Medlem tjenroel@online.no Ikke registrert 473 00 737
Gunnhild Tettli Gunnhild Tettli () Medlem gunnhildtettli@hotmail.com Ikke registrert 995 01 528
Ole Andre Nilsen Ole Andre Nilsen () Medlem ole.andre@norgeskjell.no Ikke registrert 979 53 743
Kristin Melum Eide Kristin Melum Eide Senterpartiet (SP) Varamedlem kristin.eide@ntnu.no Ikke registrert 957 00 040
Knut Morten Ring Knut Morten Ring Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem knutring@broadpark.no Ikke registrert 906 49 130
Arnt Grande Arnt Grande () Varamedlem arnt.grande@orland.kommune.no Ikke registrert 976 13 851
Thomas Hovde Thomas Hovde Senterpartiet (SP) Varamedlem hovdet@gmail.com Ikke registrert 926 33 116
Aage Tørris Ekker Aage Tørris Ekker () Varamedlem aage.t.ekker@gmail.com Ikke registrert 918 42 599
Siv Furunes Siv Furunes SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem sivfu@trondelagfylke.no Ikke registrert 995 06 275
Einar Aaland Einar Aaland Høyre (H) Varamedlem eaaland@gmail.com Ikke registrert 916 39 686
John Olav Stranden John Olav Stranden () Varamedlem John-Olav@fosenhus.no Ikke registrert 478 75 649
Hilde Kristin Sandvik Hilde Kristin Sandvik Høyre (H) Varamedlem Hilde.kristin.sandvik@gmail.com Ikke registrert 473 84 568