eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200619 19.06.2020 Legatstyre for verdig trengende formål 12.50 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Balsnes ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Tom Myrvold Tom Myrvold Høyre (H) Leder tom.myrvold@orland.kommune.no Ikke registrert 488 67 329
Ogne Undertun Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Nestleder ogne.undertun@orland.kommune.no Ikke registrert 906 46 419
Gunnhild Tettli Gunnhild Tettli Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunnhildtettli@hotmail.com Ikke registrert 995 01 528
Knut Morten Ring Knut Morten Ring Arbeiderpartiet (AP) Medlem knutring@broadpark.no Ikke registrert 906 49 130
Anne Margrethe Bjørnerud Anne Margrethe Bjørnerud Høyre (H) Medlem abjobju@gmail.com Ikke registrert 413 21 126
Finn Olav Odde Finn Olav Odde Senterpartiet (SP) Medlem finn.olav.odde@orland.kommune.no Ikke registrert 977 03 198
Laila Iren Veie Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Medlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert 480 02 470
Ole Thomas Biente Reiten Ole Thomas Biente Reiten Sognepresten, Kirkekontoret (SOGN) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem fosen.vaktservice@live.no Ikke registrert 476 57 216
Thor Bretting Thor Bretting Høyre (H) Varamedlem thor@bretting.no Ikke registrert 957 30 909
Erika Sveen Lyngen Erika Sveen Lyngen Høyre (H) Varamedlem er.lyngen@gmail.com Ikke registrert 980 03 167
Tore Melhuus Tore Melhuus Høyre (H) Varamedlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert 993 93 718
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vigdis.ronsholm.furunes@orland.kommune.no Ikke registrert 917 88 179
Øyvind Næss Øyvind Næss SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem oyvind27@gmail.com Ikke registrert 413 15 977
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jtarnes@broadpark.no Ikke registrert 952 01 472
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem irja.dosvik@orland.kommune.no Ikke registrert 930 30 164
Fredrik Sandness Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem fredrik@sandness.no Ikke registrert 940 01 256
Roy Hellan Hoøen Roy Hellan Hoøen Senterpartiet (SP) Varamedlem roy_hooeen@hotmail.com Ikke registrert 480 10 767
Hanne Koksvik Høysæter Hanne Koksvik Høysæter Senterpartiet (SP) Varamedlem hanne.hoysaeter@orland.kommune.no Ikke registrert 936 90 046
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Varamedlem hans.eide@orland.kommune.no Ikke registrert 926 02 549
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Varamedlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert 416 62 989