eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201027 27.10.2020 Trafikksikkerhetsutvalg 10.00 Ørland rådhus (Bjugn) Kopparen ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Leder hans.eide@orland.kommune.no Ikke registrert 926 02 549
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Nestleder jtarnes@broadpark.no Ikke registrert 952 01 472
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem irja.dosvik@orland.kommune.no Ikke registrert 930 30 164
Ingvild Wik Solberg Ingvild Wik Solberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingvildwiksolberg@gmail.com Ikke registrert 906 07 616
Tonje Bakken Nervik Tonje Bakken Nervik Senterpartiet (SP) Medlem tonje-bakken@hotmail.com Ikke registrert 905 44 662
Geir Finseth Geir Finseth Senterpartiet (SP) Medlem gf@ooes.no Ikke registrert 951 07 353
Tore Melhuus Tore Melhuus Høyre (H) Medlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert 993 93 718
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Medlem vigdis.ronsholm.furunes@orland.kommune.no Ikke registrert 917 88 179
Dag-Francois Balavoine Dag-Francois Balavoine Miljøpartiet de grønne (MDG) Medlem dag.balavoine@camphill.no Ikke registrert 996 08 810
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Medlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert 416 62 989
Tone Solbue Tone Solbue Senterpartiet (SP) Medlem tonesolbue@gmail.com Ikke registrert 951 71 907
Gerd Hegvik Gerd Hegvik Senterpartiet (SP) Medlem gerd.hegvik@gmail.com Ikke registrert 911 91 901
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Medlem fosen.vaktservice@live.no Ikke registrert 476 57 216
Ketil Halvor Sundseth Ketil Halvor Sundseth Uavhengig representant (UAVHEN) Medlem ketilsundseth@gmail.com Ikke registrert 907 66 770
Viggo Rødsjø Viggo Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem viggroe@online.no Ikke registrert 913 88 487
Jan Otto Olden Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem janoolden@hotmail.com Ikke registrert 913 23 345
Frode Skogstad Lyngvær Frode Skogstad Lyngvær Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem flyngvar@hotmail.com Ikke registrert 414 60 286
Vilde Andrine Pedersen Sumstad Vilde Andrine Pedersen Sumstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vilde.ps@hotmail.com Ikke registrert 909 72 143
Ketil Myhre Ring Ketil Myhre Ring Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem ketil.ring@gmail.com Ikke registrert 970 81 910
Linda Nordtømme Grande Linda Nordtømme Grande Senterpartiet (SP) Varamedlem lindagrande@live.no Ikke registrert 414 03 163
Ragnar Grønås Ragnar Grønås SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ragnar.gronas@gmail.com Ikke registrert 928 99 611
Vidar Heldahl Vidar Heldahl Senterpartiet (SP) Varamedlem vidarhel@yahoo.no Ikke registrert 918 18 849
Robert Hellem Robert Hellem Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem rob-hell@online.no Ikke registrert 900 10 709
Mona Sjøli Mona Sjøli Høyre (H) Varamedlem mona.sjoli1@gmail.com Ikke registrert 922 62 144
Ole-Martin Grøntvedt Ole-Martin Grøntvedt Senterpartiet (SP) Varamedlem ole_grontvedt@hotmail.com Ikke registrert 479 09 669
Anna Helene Grøntvedt Anna Helene Grøntvedt Senterpartiet (SP) Varamedlem Anna_helene_3@hotmail.com Ikke registrert 906 99 569