eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201202 02.12.2020 Arbeidsgruppe for trafikksikkerhet 12.00 Ørland rådhus (Bjugn gamle rådhus) Tinbua ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Leder hans.eide@orland.kommune.no Ikke registrert 926 02 549
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Nestleder irja.dosvik@orland.kommune.no Ikke registrert 930 30 164
Tonje Bakken Nervik Tonje Bakken Nervik Senterpartiet (SP) Medlem tonje-bakken@hotmail.com Ikke registrert 905 44 662
Ingvild Wik Solberg Ingvild Wik Solberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingvildwiksolberg@gmail.com Ikke registrert 906 07 616
Tore Melhuus Tore Melhuus Høyre (H) Medlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert 993 93 718
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Varamedlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert 416 62 989
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jtarnes@broadpark.no Ikke registrert 952 01 472
Gerd Hegvik Gerd Hegvik Senterpartiet (SP) Varamedlem gerd.hegvik@gmail.com Ikke registrert 911 91 901
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vigdis.ronsholm.furunes@orland.kommune.no Ikke registrert 917 88 179
Mona Sjøli Mona Sjøli Høyre (H) Varamedlem mona.sjoli1@gmail.com Ikke registrert 922 62 144