eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210506 06.05.2021 Partssammensatt utvalg (Administrasjonsutvalget) 08.00 Ørland rådhus (Bjugn) Kopparen ORLAND
20211104 04.11.2021 Partssammensatt utvalg (Administrasjonsutvalget) 08.00 Ørland rådhus (Bjugn) Kopparen ORLAND
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210204 04.02.2021 Partssammensatt utvalg (Administrasjonsutvalget) 09.00 Digitalt fjernmøte Teams møte ORLAND
20201217 17.12.2020 Partssammensatt utvalg (Administrasjonsutvalget) 08.00 Ørland rådhus (Bjugn) Kopparen ORLAND
20200225 25.02.2020 Partssammensatt utvalg (Administrasjonsutvalget) 08.00 Ørland rådhus (Bjugn) Tinboden ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Knut Morten Ring Knut Morten Ring Arbeiderpartiet (AP) Leder knutring@broadpark.no Ikke registrert 906 49 130
Laila Iren Veie Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Nestleder lailaveie38@gmail.com Ikke registrert 480 02 470
Ogne Undertun Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Medlem ogne.undertun@orland.kommune.no Ikke registrert 906 46 419
Gunnhild Tettli Gunnhild Tettli Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunnhildtettli@hotmail.com Ikke registrert 995 01 528
Finn Olav Odde Finn Olav Odde Senterpartiet (SP) Medlem finn.olav.odde@orland.kommune.no Ikke registrert 977 03 198
Roy Hellan Hoøen Roy Hellan Hoøen Senterpartiet (SP) Medlem roy_hooeen@hotmail.com Ikke registrert 480 10 767
Anne Margrethe Bjørnerud Anne Margrethe Bjørnerud Høyre (H) Medlem abjobju@gmail.com Ikke registrert 413 21 126
Ann-Berit Nervik Ann-Berit Nervik Fagforbundet Ørland (FAGØRL) Medlem ann.nervik@orland.kommune.no Ikke registrert 416 19 258
Øyvind Wiger-Haraldsvik Øyvind Wiger-Haraldsvik Fagforbundet Ørland (FAGØRL) Medlem oyvind.haraldsvik@orland.kommune.no Ikke registrert 936 33 783
Silje Haave Hernes Silje Haave Hernes Norsk Sykepleierforbund (NSP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tone Hellan Tone Hellan Utdanningsforbundet (UTD) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Iris Osk Aronsdottir Iris Osk Aronsdottir Fagforbundet Ørland (FAGØRL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem fosen.vaktservice@live.no Ikke registrert 476 57 216
Dag-Francois Balavoine Dag-Francois Balavoine Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem dag.balavoine@camphill.no Ikke registrert 996 08 810
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vigdis.ronsholm.furunes@orland.kommune.no Ikke registrert 917 88 179
Øyvind Næss Øyvind Næss SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem oyvind27@gmail.com Ikke registrert 413 15 977
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jtarnes@broadpark.no Ikke registrert 952 01 472
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Varamedlem hans.eide@orland.kommune.no Ikke registrert 926 02 549
Thomas Hovde Thomas Hovde Senterpartiet (SP) Varamedlem hovdet@gmail.com Ikke registrert 926 33 116
Britt Eli Døsvik Britt Eli Døsvik Senterpartiet (SP) Varamedlem brelid@online.no Ikke registrert 952 95 650
Hanne Koksvik Høysæter Hanne Koksvik Høysæter Senterpartiet (SP) Varamedlem hanne.hoysaeter@orland.kommune.no Ikke registrert 936 90 046
Thor Bretting Thor Bretting Høyre (H) Varamedlem thor@bretting.no Ikke registrert 957 30 909
Erika Sveen Lyngen Erika Sveen Lyngen Høyre (H) Varamedlem er.lyngen@gmail.com Ikke registrert 980 03 167
Siri By Rise Siri By Rise Utdanningsforbundet (UTD) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lene Hoøen Lene Hoøen Fagforbundet Ørland (FAGØRL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wenche Runde Wenche Runde Utdanningsforbundet (UTD) Varamedlem wenche.runde@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem irja.dosvik@orland.kommune.no Ikke registrert 930 30 164
Fredrik Sandness Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem fredrik@sandness.no Ikke registrert 940 01 256
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Varamedlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert 416 62 989