eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200310 10.03.2020 Kontrollutvalget etter alkoholloven 09.15 Ørland rådhus (Bjugn) Tinboden ORLAND
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Tom Myrvold Tom Myrvold Høyre (H) Leder tom.myrvold@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ogne Undertun Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Nestleder ogne.undertun@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Margrethe Bjørnerud Anne Margrethe Bjørnerud Høyre (H) Medlem abjobju@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Gunnhild Tettli Gunnhild Tettli Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunnhildtettli@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Knut Morten Ring Knut Morten Ring Arbeiderpartiet (AP) Medlem knutring@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Finn Olav Odde Finn Olav Odde Senterpartiet (SP) Medlem finn.olav.odde@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Iren Veie Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Medlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem fosen.vaktservice@live.no Ikke registrert Ikke registrert
Thor Bretting Thor Bretting Høyre (H) Varamedlem thor@bretting.no Ikke registrert Ikke registrert
Erika Sveen Lyngen Erika Sveen Lyngen Høyre (H) Varamedlem lyngensnuppa@gmail.com 98001367 Ikke registrert
Tore Melhuus Tore Melhuus Høyre (H) Varamedlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vigdis.ronsholm.furunes@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Næss Øyvind Næss SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem oyvind27@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jtarnes@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem irjahelen@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandness Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem frsandne@online.no 94001256 Ikke registrert
Roy Hellan Hoøen Roy Hellan Hoøen Senterpartiet (SP) Varamedlem roy.hooen@politiet.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Koksvik Høysæter Hanne Koksvik Høysæter Senterpartiet (SP) Varamedlem hanne.hoysaeter@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Varamedlem hans.eide@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Varamedlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert