eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210311 11.03.2021 Fondsstyre for Næringsfondet og RDA-midler 13.30 Digitalt fjernmøte Teams møte ORLAND
20201112 12.11.2020 Fondsstyre for Næringsfondet og RDA-midler 09.30 Roret Ørland Kultursenter (Brekstad) Balsnes ORLAND
20200910 10.09.2020 Fondsstyre for Næringsfondet og RDA-midler 11.15 Ørland rådhus (Bjugn) Kopparn ORLAND
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ogne Undertun Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Leder ogne.undertun@orland.kommune.no Ikke registrert 906 46 419
Finn Olav Odde Finn Olav Odde Senterpartiet (SP) Nestleder finn.olav.odde@orland.kommune.no Ikke registrert 977 03 198
Anne Margrethe Bjørnerud Anne Margrethe Bjørnerud Høyre (H) Medlem abjobju@gmail.com Ikke registrert 413 21 126
Gunnhild Tettli Gunnhild Tettli Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunnhildtettli@hotmail.com Ikke registrert 995 01 528
Knut Morten Ring Knut Morten Ring Arbeiderpartiet (AP) Medlem knutring@broadpark.no Ikke registrert 906 49 130
Roy Hellan Hoøen Roy Hellan Hoøen Senterpartiet (SP) Medlem roy_hooeen@hotmail.com Ikke registrert 480 10 767
Laila Iren Veie Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Medlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert 480 02 470
Trond Magnus Brekstad Trond Magnus Brekstad Fremstkrittspartiet (FRP) Varamedlem fosen.vaktservice@live.no Ikke registrert 476 57 216
Thor Bretting Thor Bretting Høyre (H) Varamedlem thor@bretting.no Ikke registrert 957 30 909
Erika Sveen Lyngen Erika Sveen Lyngen Høyre (H) Varamedlem er.lyngen@gmail.com Ikke registrert 980 03 167
Vigdis Rønsholm Furunes Vigdis Rønsholm Furunes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem vigdis.ronsholm.furunes@orland.kommune.no Ikke registrert 917 88 179
Jostein Tårnes Jostein Tårnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jtarnes@broadpark.no Ikke registrert 952 01 472
Irja Helen Hammern Døsvik Irja Helen Hammern Døsvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem irja.dosvik@orland.kommune.no Ikke registrert 930 30 164
Fredrik Sandness Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem fredrik@sandness.no Ikke registrert 940 01 256
Dag-Francois Balavoine Dag-Francois Balavoine Miljøpartiet de grønne (MDG) Varamedlem dag.balavoine@camphill.no Ikke registrert 996 08 810
Øyvind Næss Øyvind Næss SV-Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem oyvind27@gmail.com Ikke registrert 413 15 977
Hanne Koksvik Høysæter Hanne Koksvik Høysæter Senterpartiet (SP) Varamedlem hanne.hoysaeter@orland.kommune.no Ikke registrert 936 90 046
Hans Eide Hans Eide Senterpartiet (SP) Varamedlem hans.eide@orland.kommune.no Ikke registrert 926 02 549
Thomas Hovde Thomas Hovde Senterpartiet (SP) Varamedlem hovdet@gmail.com Ikke registrert 926 33 116
Britt Eli Døsvik Britt Eli Døsvik Senterpartiet (SP) Varamedlem brelid@online.no Ikke registrert 952 95 650
Jan Inge Standahl Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Varamedlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert 416 62 989